Říjen 2012

Daily news 31.10.2012

31. října 2012 v 21:40 | David

  • Lady Gaga prozradila v rozhovoru pro magazín Stylist název nového songu z alba ARTPOP - G.U.Y (Girl Under You)!
  • Happy Gagaween trenduje na twitteru!!
  • Lady Gaga se včera v zákulisí Born This Way Ball Tour v San Juanu setkala s portorickou drag queen Jessicou Wild.
Photo: Lady Gaga se včera v zákulisí Born This Way Ball Tour v San Juanu setkala s portorickou drag queen Jessicou Wild.Photo: Lady Gaga včera v zákulisí Born This Way Ball Tour v San Juanu

Happy GagaWeen

31. října 2012 v 21:29 | David

Happy GaGaWeen

+Gaga o své váze

"Byla jsem informována o nějakých fotkách na internetu - moje máma mi volala a ptala se: 'Tys přibrala?' - říkali mi to o tom všichni a mě to bylo celkem jedno. Ale když jsem slyšela, že to bylo ve zprávách, kde se mluví o válkách, pádu ekonomiky a volbách - pomyslela jsem si: 'Tohle je sakra směšné.' Myslím tím, co je tohle za příklad pro mladou holku, která sedí doma? Opravdu mi nezáleželo na tom, jestli si myslí, že jsem tlustá, protože, zcela upřímně, přibrala jsem asi 14 kilo. Adele je silnější než já, jakto, že nikdo nic neříká o ní? Je tak skvělá a její sebejistota by se mi hodila. Mnoha ženám nasadila laťku hodně vysoko. Potřebuji být sebevědomá žena a mluvit o tom, co se děje v politice a co je důlěžité pro mladé lidi, když můžu."

Nicky Minaj about Gaga

30. října 2012 v 21:49 | David

Nicki Minaj se zastala Lady Gaga ohledně videa skupiny Die Antwoord.

Je to obrovská sračka! Viděla jsem to v den premiéry, jak já a mojí kolegové jsme nakreslení, jako zpodobnění ďábla nebo nějáké jiné shit. Když sem viděla jejich znázornění Lady GaGa byla jsem šokovaná, jak ukazují jejich chtíč, aby zemřela. Tak jsem myslela na to, jakou mohou mít odvahu urážet tak velkou umělkyni, jako je Lady GaGa?! Youtube by mělo zakázat tyhle svinstva!

New Tweet (30.10.)

30. října 2012 v 21:36 | David

Můj milovaný NewYork pod vodou :((

Hurricane blues: ''Nejsem si jistá, kam s těmito pocity. Jsem tak smutná. Mám pocit, že celé moje dětství je pod vodou. Boardwalk v Atlantic City, moje staré byty v Brooklynu a na Lower East Side. Všechny ty bary a přátelé. Jsem prostě tak smutná. Vím, že to bude v pořádku. Nejsem si jistá, proč se tak cítím. Možná je to stesk po domově, možná je jednodušší být jako cikán pokud víte, že vaše duše odněkud skvěle roste. To skvělé místo mě chránilo celý můj život, nyní jsou některé části zničeny. Dnes jsem prostě velmi smutná a zamyšlená. Dnes myslím na každého.''

New Tweet (29.10.)

30. října 2012 v 7:30 | David
Michael Bloomberg - New Year's Eve 2012 In Times Square7
Gaga minulý rok při otevírání Times Square [New York,New year 2012]

Lady Gaga na Twitteru o hurikánu Sandy:

"Chybíte mi mami, tati, Nathalie a všichni mí přátelé. :( Chci tam v dešti být s vámi. Miluji tě New Yorku. Pomodlím se a půjdu spát. Myslím na vás všechny,"

Calvin Harris about Gaga

29. října 2012 v 21:48 | David

GaGa reagovala na tweet Calvina Harrise, že by nechtěl spolupracovat s GaGa, protože se mu nelíbí její hudba.

Gaga on LittleMonsters chat

29. října 2012 v 21:38 | David |  Little Monsters.com

-ARTPOP je projekt, kde je moc hudby, která by pokryla 2 desky. ARTPOP vol. 1, ARTPOP vol. 2!

- Nabídne nám nové styly hudby, jak například HARDCORE GLAM.

-GaGa ještě neví, jak sestavit playlist

- Na desce se objeví z každého stylu něco, např. Techno, Hip Hop, ale i J-pop

-Jedna deska z komerčních songů - druhá z experimentálních.

-Princess Die není tak dobrá jako všechny songy, co jsem napsala.

-Jeden ze songů, který jsem složila pro ARTPOP je jednoznačné mistrovské dílo, další song je hip-hop/j-pop/pop - ale ne takový hip-hop, jaký znáte.

- ARTPOP, které by mělo být vydané ve dvou částech. Ta první, volume 1, by měla být komerční a obsahovat chytlavé hity pro rádia. Na té druhé, volume 2, si pak Gaga uschovává "experimentální (neméně chytlavý) materiál".

Citation #1

28. října 2012 v 21:48 | David
Lady Gaga 2012 no98691

Bojovala jsem se všemi druhy věcí, když jsem byla teenager. Vždycky jsem byla na něčem závislá. Drogy, alkohol a to se pro mě nikdy nezměnilo, víte? Jsem prostě tak nějak posedlá věcmi a to, co bych vám chtěla říct je, že jste mi úplně zachránili můj život. Nebýt vás, nebyla bych teď naživu. Díky vám jsem našla svůj smysl života, hudbu...A Mexiko, když máte pocit, že vás nikdo neposlouchá...tak já vás zatraceně poslouchám!

- Lady GaGa

VOTE for Photo Of The Month November

28. října 2012 v 21:36 | David |  VOTE
Už zanedlouho je tu nový měsíc Listopad takže je načase vybrat nový POTM.Máte na výběr 3 fotky ,Fotka s posteru k FAME,foto z backstage,a krásná fotka gaga (Twitter)


Lady Gaga's tour team are the highest paying team!

28. října 2012 v 12:53 | David |  Born This Way Ball Tour

Web Mediatraffic.com odhalil, že tým, který jede s Lady Gaga turné je nejlépe placený tým vůbec. Každý tanečník si příjde na 10 000 dolarů za show poté každému Gaga platí tělocvičnu New York Sports Club a pobyt v lázních v St Martin des Champs. Gaga také platí skupinu 6 hudebníků, kteří si prý vydělají dvojnásobek - tedy něco přes 20 tisíc dolarů za večer. Ostatní členové týmu, kteří pracují většinou v noci a podílejí se na vytváření celé scény, vydělají přes 2 000 dolarů.

S Lady Gaga jezdí každý koncert 10 tanečníků, 6 hudebníků a dalších 100 lidí, kteří se starají o techniku a další potřebné věci. Za každý koncert Gaga prý utratí kolem 500 000 dolarů. V této částce však zřejmě není započteno občerstvení plus další podobné věci a také jistě nějakou tu korunu věnuje Gaga svým předskokanům.

On BTW ball [At Mexico City]

27. října 2012 v 22:13 | David |  Born This Way Ball Tour
Včerejší první koncert v Mexiku byl velice divný. Včerejší koncert neměl v setlistu Princess Die, Papparazzi a nebo The Edge Of Glory! Jak GaGa vždy při Scheisse říká, že jde o poslední song, tak včera tomu tak opravdu bylo. Po songu Scheisse na 20 minut odešla a v županu zazpívala Marry The Night, to ale už byla polovina lidí pryč. Při show GaGa musela napomínat své fanoušky, aby se nestrkali. Pak sama nakonec několikrát spadla. A zvyk se setkáním v backstage byl včera také přerušen.

Photo: Včerejší první koncert v Mexiku byl velice divný. Včerejší koncert neměl v setlistu Princess Die, Papparazzi a nebo The Edge Of Glory! Jak GaGa vždy při Scheisse říká, že jde o poslední song, tak včera tomu tak opravdu bylo. Po songu Scheisse na 20 minut odešla a v županu zazpívala Marry The Night, to ale už byla polovina lidí pryč. Při show GaGa musela napomínat své fanoušky, aby se nestrkali. Pak sama nakonec několikrát spadla. A zvyk se setkáním v backstage byl včera také přerušen. Doufáme, že další koncerty pojedou podle normálu :)))+ Nový kostým na JudasPhoto: GaGa při včerejším župánkovém Marry The Night
Nový kostým na Judas + Gaga zpívá MTN v pyžamu


New tweets + one new (26.10.)

27. října 2012 v 22:00 | David

"Dnes je výročí BAD ROMANCE, tak zpátky přinášíme tyhle vlasy!!! #hotlikemexico
Věřili byste, že od Bad Romance jsou to teprve tři roky & tady je 40 000 mexických monsters čekajících, až vystoupím? Jsem tak vděčná. A ačkoli BORN THIS WAY bylo jiné než Bad Romance, nikdy jsem se necítila tolik spojená se svými fanoušky. Sleduji, jak to změnilo naše životy. Znovu si připadám jako ta nezkušená umělecká bytost. Děkuji, že toto poselství děláte velkým tím, že žijete BORN THIS WAY. Slyším vás křičet, přicházím..!" -Lady Gaga na Twitteru

"Na Mexiku je něco neobyčejného. Vím, jak tvrdě pracujete a šetříte si peníze. Proto ze sebe dnes na pódiu vydám všechno."
v celém článku jedna novinka z tour :) + fotky

Taylor Kinney about Gaga

26. října 2012 v 22:07 | David

Taylor se rozpovídal o vztahu s Lady GaGa

O seriálu Chicago Fire :
Byl jsem překvapen. Myslím, že je hrdá, víte, jako když je přítelkyně hrdá na svého přítele. Gaga byla párkrát i na natáčení.

O tom, že Gaga nebere, jako člověka, který vládne hudební branži:
Nemám takový vnější pohled...Myslím, že je to normální. Prostě nám to funguje.

-O tom, že se kvůli turné moc nevídají:
Z nějakého důvodu to funguje. Jsem šťastný muž. Gaga zatím nic neřekla, ale má teď loď a díky ní se může dostat z bodu A do bodu B, a to pěkně rychle.

Today in Mexiko

26. října 2012 v 22:02 | David
Photo: Asi každý Monster by v této situaci chtěl být Usainem Boltem! :D

Zvuková zkouška Bad Kids v Mexiku


Happy Birthday Bad Romance

26. října 2012 v 15:26 | David

Před 3 lety, vyšel první singl z alba The Fame Monster, Bad Romance. Gaga píseň nahrála s producentem RedOne během The Fame Ball Tour a poprvé kousek tohoto songu, který představuje "strach z monstra Lásky" zahrála při vystoupení v Saturday Night Live, celý song byl pak představen na přehlídce A. McQueena na Paris Fashion Weeku. Bad Romance se stal jedním z nejlépe prodávaných singllů všech dob, do dnešního dne se jej prodalo více než 12 miliónů kopií, objevil se v žebříčcích best-of singlů všech dob časopisů Time nebo Rolling Stone a získal ocenění Grammy v kategorii Best Female Pop Vocal Performance. V americké hitparádě Billboard Hot 100 se umístil na druhém místě, v české IFPI Radio Top 100 dosáhl místa prvního.

Videoklip k "Bad Romance" natočil režisér Francis Lawrence. Klip se stal jedním z nejsledovanějších videí na Youtube (teď má okolo 492 milionů shlédnutí) a v roce 2010 si za něj Lady Gaga odnesla 7 cen MTV VMAs, včetně Video Of The Year, a ve stejném roce získal klip i Grammy v kategorii "Best Short Form Music Video".

'Všechno nejlepší Bad Romance'

19 Ferns named for Lady Gaga!

25. října 2012 v 22:08 | David

Biologové z Duke University v Severní Karolíně pojmenovali nově objevenou čeleď kapradiny, která umí měnit své pohlaví po Lady Gaga. Jednotlivé druhy se jmenují Gaga Germanotta a Gaga monstraparva. "Kapradiny rostou ve tvaru zářivě zeleného srdce a vyskytují se v oblastech Střední a Jižní Ameriky, Mexiku, Arizoně a Texasu. Pozoruhodnou skutečností je též to, že uvnitř DNA rostliny vědci nalezli sekvenci GAGA. Rostlina je tak jedinou kapradinou na světě, která ji v sobě obsahuje," píše magazín E15.
"Myslíme si, že album 'Born this Way' od Lady Gaga je posilující pro lidi a komunity bojující za svá práva, jako jsou gayové a lesby, etnické skupiny, ženy… …a podivní vědci, kteří studují kapradiny," dodává profesorka Kathleen Pryer.

Lady Gaga in New York (25.10.)

25. října 2012 v 14:44 | David

Gaga byla včera zachycena v New Yorku když odcházela z Waldorf Towers.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Britney Spears listen ARTPOP?!

24. října 2012 v 22:14 | David

Britney Spears údajně měla možnost si poslechnout album ARTPOP a podle jejích slov jde o nejlepší popové album vůbec! Avšak není to 100% potvrzená informace! I kdyby byla nemělo by začít typování ohledně dalšího alba o tom, jak je nejlepší, nejrevolučnější.

New photo on LM.com (24.10.)

24. října 2012 v 22:02 | David |  Little Monsters.com

"Nemůžeme se dočkat, až tě uvidíme, Mexico city, dámy přicházejí"

New info about ARTPOP

23. října 2012 v 21:26 | David

Fan: Spolupracovala si na novém albu i s Fernandem ?
Gaga: Ano

Fan: Budou detaily o novém singlu vydány již brzy?
Gaga: Neboj, příští rok!

Fan: Slyšel jsem, že pokračování klipu Telephone bude na ARTPOP! Pravda nebo lež?
Gaga: Pravda

Singer Adele gave birth to a baby boy !

23. října 2012 v 15:14 | David

Vím moc to sem nepatří ale zpěvačku Adele má hodně LittleMonsters rádo.a já taky :)

Čtyřiadvacetiletá britská zpěvačka Adele má krásný důvod k radosti. Svému manželovi Simonu Koneckimu v pátek večer porodila zdravého chlapečka.


Gaga: Hedi Slimane 2009 (New Outtake)

22. října 2012 v 21:35 | David |  Other Photos
Objevila se outtake fotografie z photoshootu, který v roce 2009 nafotil Hedi Slimane .


Lindsay Lohan tweet to Gaga

21. října 2012 v 21:28 | David

Herečka Lindsay Lohan, která se před časem hodně skamarádila s Lady Gaga, reagovala na poslední tweet Lady Gaga a napsala, že jí už Gaga chybí.

New Tweet (21.10.)

21. října 2012 v 21:04 | David
''Miluju cikánský život''

Photo: Nová fotka na Little Monsters: - I love gypsy life - Miluju.cikánský život

Kendrick Lamar about songs with Gaga

20. října 2012 v 21:39 | David

"Máme v zásobě několik songů. Nevíme, kde budou, ale máme je v zásobě. Gaga právě pracuje na jejím novém albu. Doufejme, že některý z našich songů tam najde své místo," řekl Kendrick Lamar pro jedno americké rádio.

+ Parfémový debut Lady Gaga, Fame, zvítězil na Love Perfume Awards 2012 v kategorii Best Celebrity Launch. V prvním týdnu se prodalo více než milion flakónů.

VH1's 8 Anti-Bullying Anthems: #1 BORN THIS WAY

20. října 2012 v 21:24 | David

Televizní kanál VH1 zveřejnil seznam 8 písní, jejichž texty jsou zaměřeny proti šikaně, obtěžování či rasismu. Žebříčku "VH1's 8 Anti-Bullying Anthems " první je "Born This Way" . :))

VH1's 8 Anti-Bullying Anthems

#1 Born This Way - Lady Gaga
#2 Beautiful - Christina Aguilera
#3 Fuckin´ Perfect - P!nk
#4 Skyscraper - Demi Lovato
#5 Firework - Katy Perry
#6 Unpretty - TLC
#7 Mean - Taylor Swift
#8 I Believe I Can Fly - R. Kelly

Vote for Gaga MTW EMA 2012

19. října 2012 v 22:25 | David |  VOTE

Už 11.listopadu 2012 se budou ve Frankfurtu předávat hudební ceny MTV Europe Music Awards 2012 a Lady Gaga letos získala hned 3 nominace.

- Best Video/Nejlepší video (Marry The Night)
- Best Live/Nejlepší živé vystoupení
- Biggest Fans/Nejlepší fanoušciDJ Zedd about Lady Gaga II.

19. října 2012 v 22:10 | David
DJ Zedd mluvil o spolupráci s Lady GagaDie Antwoord on Twitter

19. října 2012 v 14:47 | David
Jihoafrická, ''hudební'' skupina Die Antwoord, nedávno uvedla videoklip ke svému songu Fatty Boom Boom, ve kterém hnusným způsobem parodují Lady Gaga. Ovšem k videu se vyjádřila i sama Lady Gaga, které se něco takového také rozhodně nelíbí. Navíc není to poprvé kdy duo zpěvačku napadlo...


"myslím, že jste šílení, ale nemáte hit. stovky tisíc prodaných lístků v Jižní Africe. #thatsmyshit"

Die Antwoord okamžitě na zprávu zareagovali zprávou:

"lady...přesto, že jsi "větší" než my...stále jsme víc cool, než ty...plus nemáme krevety v našich choulostivých částech."

Lady Gaga se na Twitteru zastala i Tara Savelo:

"Lady Gaga, možná, že Die Antword navštěvovali Madonninu školu v Malawi. #besties"

"Myslím, že jste šílení , protože černá tvář je stále rasismus. #willalwaysbetoosoon"

"@DieAntwoord nanny nanny boo boo you smell like poo poo"

Před několika měsíci se objevila informace, že Lady Gaga toto duo z Jižní Afriky požádala, aby jí dělalo předskokany na jejím tour. Kupodivu, Die Antwoord odmítli , ještě že tak :D

"Lady Gaga nás požádala, abychom s ní vyrazili na turné a my řekli, um, ne, díky...My děláme hardcore hudbu a ne tyhle slabé a povrchní sračky."


Daily news 18.10.2012

18. října 2012 v 21:36 | David
  • Dnes internetem začala kolovat informace, že po parfému GaGa chystá svojí minerální vodu! Údajně se připravuje multi-milionová reklamní kampaň! Všechno se údajně dokázalo tutlat dlouhé měsíce, a v blízké době by vše mělo začít! GaGa by tak šla ve stopách 50 Centa, která si díky svému nápoji přišel na pořádné peníze!!
  • Objevilo se spousta nových outtake fotek z You & I !!! Ale bohužel jsou zatím otagované (přidám zítra)
  • Gaga včera v Chicagu, kde včera měla meeting o ARTPOP APLIKACI
Photo: Gaga včera v Chicagu, kde včera měla meeting o ARTPOP APLIKACI
  • Blog Ladygaga.blog.cz slaví dnes 4. narozky :) Vše nej :)) (mimo ,vím :D )
  • Omlouvám se za málo novinek ale..omlouvám se :( mám toho moc ..a ještě k tomu grafiku (podzimní layout)

New tweets .2. (17.10.)

17. října 2012 v 21:38 | David

"Za hodinu ARTPOP app meeting. Níže pište své nápady, Haus si může dělat poznámky."

Fan: Co vaříš?
Gaga: omáčku Pomodoro s fenyklem.
Fan: Jaké je tvé nejoblíbenější italské jídlo?
Gaga: klobása
Fan: Může pro mě udělat něco vegetariánského?
Gaga: Miluju vegetariánské jídlo! Pár měsíců jsem byla vegetariánem.
Fan: Mluvme o tom, jak ti závidím, že š*ukáš s Taylorem.
Gaga: Doufejme, že Taylorovi bude chutnat i mé jídlo, zlato.
Fan: Bude ARTPOP Ball?
Gaga: Bude turné...ale nejsem si jistá, zda se tak bude jmenovat. I když dává to smysl.
Fan: Jsi nadšená z toho, že bude Beyoncé vystupovat na Superbowlu 2013?
Gaga: Samozřejmě!
Fan: Ty by jsi vážně chtěla kandidovat na prezidenta?
Gaga: Ne!

New Tweet (17.10.)

17. října 2012 v 14:27 | David


Fanoušek : ''Bude ARTPOP Ball?''
Lady Gaga: ''Bude turné, ale nevím, jak ho pojmenuju.''

''Moc mi chybí moji fanoušci, a show taky. Poslouchám muziku, vařím, myslím na Vás monsters, zítřejší večer je další vysíláni Chicago Fire. Dnes US monsters pojďme sledovat prezidentskou debatu. Ale mluvit se bude o muzice ne politice.''Fanoušek: "Mluvme o tom, jak ti závidím to, žešukáš s Taylorem."
Lady Gaga: "Doufejme, že mu bude chutnat takymoje jídlo, zlato."

New stage at BTW Ball ?!?

16. října 2012 v 15:40 | David |  Born This Way Ball Tour

Začíná se objevovat čím dál více informací o nové podobě stage! Podle nákresů je vidět, že možná přibyde nové kruhové pódium.


Video at backstage

15. října 2012 v 21:36 | David
Skype jakožto partner Born This Way Ball Tour nám přináší úžasný pohled do zákulisí těchto úžasných koncertů!! V tomto videu můžete vidět, jak vypadá čas tanečníků před koncertem, až po samotný začátek , kde je vidět GaGa, jak přichází do zákulisí!


Czech fan with Gaga (in Paris)

14. října 2012 v 21:45 | David
Na oslavu uvedení své vůně Fame navštívila Lady Gaga vlajkovou loď parfumerií SEPHORA na Champs Elysées v Paříži, kde uspořádala piknik pro své fanoušky. Gabriela Šílová, výherkyně SEPHORA soutěže o dva lístky na koncert Lady Gaga a VIP vstupenku na toto jedinečné setkání, s námi sdílí své zážitky. "Být poblíž ženy, kterou již mnoho let obdivuji, se nedá pomalu popsat. Lady Gaga není pouze vynikající umělkyně, ale i žena s velkým charismatem."