Březen 2013

Asiel Hardison posed new photo with Gaga !

31. března 2013 v 23:28 | David
loading
Tanečník a dobrý kamarád Lady Gaga,Asiel Hardison,poslal tweet a k tomu fotku,kde je ruka Lady Gaga,kterou pořídil na její narozeniny.New HQ promo photo from "Marry The Night" video

31. března 2013 v 22:10 | David
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Objevila se HQ promo fotka ke klipu Marry The Night,který bal natočen a vypuštěn v roce 2011.

Lady Gaga in Chicago (29.3.2013)

31. března 2013 v 18:42 | David |  Candids
Objevili se fotky na kterých je Gaga zachycena 29.března,kde je na svém Louis Vuitton vozíku v Chicagu.

imagebam.com imagebam.com 29. března - Lady Gaga v Chicagu u noční

New outtakes from SLAM photoshoot (2009)

31. března 2013 v 14:02 | David |  PS-09
Photo: Dnes se na internet dostala nová úžasná outtake fotografie, kterou vyfotil v roce 2009 fotograf Slam loading
Objevily se nové outtake fotky z photoshootu,který nafotil SLAM v roce 2009.

Rihanna and Rolling Stones wishes Happy B-Day Lady Gaga

30. března 2013 v 22:22 | David
Zpěvačka Rihanna a také kapela Rolling Stones,se kterými minulý rok Gaga vystupovala,jí popřáli opžděně všechno nejlepší.

"Lady Gaga, opožděně všechno nejlepší k narozeninám! Doufám, že to bylo epické az phuck"

"Všechno nejlepší k narozeninám Lady Gaga!"

Lady Gaga had a birthday party like tea party

30. března 2013 v 14:20 | David

Včera některé stránky přinesly zprávu o tom,že Taylor Kinney,přítel Lady Gaga,pro ni uspořádal narozeninovou oslavu ve stylu čajového dýchánku.Témetem této osalvy byla prý Alenka v říši divů.

Zdorj uvedl toto:
"Lady Gaga byla vždy posedlá tím, že bere čaj a čajové servisy na turné, aby si udržovala dobrou náladu, takže i party ve stylu Alice In Wonderland jí vykouzlí úsměv na tváři. Lady Gaga po operaci ještě stále bere léky proti bolesti a nemůže pít alkohol, takže Taylorův nápad je je perfektní," uvedl zdroj. Lady Gaga čaj přímo zbožňuje a také ráda s sebou všude bere své čajové servisy, protože ji to prý dělá šťastnou. Dokonce i jeden song z připravovaného alba ARTPOP se jmenuje "TEA."

Dále prozradil to,že si Gaga koupila k narozeninám "Viktoriánskou láhev na jed" - poté ješě dodal toto:

"Poté, co vytvořila svůj parfém Fame, tak sbírá starožitné modré a zelené lahve, miluje totiž morbidní vzhled lebky se zkříženými hnáty na lahvi."

New Tweet |29.3.2013| !!!!

29. března 2013 v 22:35 | David
Lady Gaga nám přece jen poslal zprávu na Twitter,ve které píše že se cítí jako proncezna a že je šťastná :) !!
"Tolik kytek, čokolád, dortíků, šampaňského a dárků. Připadám si jako princezna. Děkuji vám všem za narozeninové přání,jsem tak šťstná. :)"

Lady Gaga in Chicago (28.3.2013)

29. března 2013 v 22:16 | David |  Candids
Photo: Lady Gaga byla včera několikrát spatřena v Chicagu, kde slavila své 27.narozeniny. Gaga narozeniny slavila v jedné restauraci (údajně v restauraci Boka). Tady je fotka, na které je Gaga zachycena na svém Louis Vuitton vozíku. loading
Objevily se fotky Lady Gaga v Chicagu,kde slavila své 27.narozeniny.Lady Gaga je na svém Louis Vuitton vozíku.

New outtake photo from Mario Testino photoshoot (2009)

29. března 2013 v 16:56 | David |  PS-09
Objevila se nová outtake fotka z photoshootu od Maria Testina z roku 2009...No Gaga asi zaspala na slunku :D
Je mi jasné že je to tak schválně ale nemyslím že je to až tak moc dohněda pěkná barva pleti :DD

Britney Spears wishes Happy Birthday to Gaga on Twitter

29. března 2013 v 14:21 | David
Britney Spears popřála Lady Gaga na Twitteru k narozeninám

"Všechno nejlepší mé speciální kamarádce Lady Gaga! Doufám, že máš kouzelné narozeniny :) xo"

PopDust: Year 2013 is the year of Lady Gaga

28. března 2013 v 22:27 | David
K dnešnímu dni,kdy Gaga slaví své 27. narozeniny,připravil hudební web PopDust článek se sedmi důvody, proč bude rok 2013 patřit Lady Gaga,podívejte se na ně :)

1) Comebacky jsou vždy v módě: Jak jsme nedávno mohli vidět v případě Justina Timberlake, tak je možné chvíli zmizet z radaru a po tom všem prodat téměř milion kopií alba v jednom týdnu.

2) Nové album: Očekáváme, že vydání alba Gaga ARTPOP později v tomto roce, poskytne další důkaz o pravosti teorie nad tímto bodem. Na albu pracuje s RedOne, Zedd, Madeon a DJ White Shadow od začátku roku 2012. "Šílená, skvělá nahrávka," předpovídá Lady sama.

3) Nebude mít konkurenci: Taylor Swift patřil rok 2012 a potřebuje si dát pauzu, aby dostala kopačky od více chlapců. Comeback Adele se nebude konat dříve než v roce 2014, kdy její syn bude schopen jíst pevnou stravu. Katy Perry se "léčí." A Rihannina trajektorie je konstantní sinusoida, které se nezdá, že by ovlivňovala ostatní.

4) Bude debutovat na stříbrném plátně: Lady Gaga je součástí hvězdného obsazení v připravovaném akčním filmu Roberta Rodrigueze, Machete Kills, který vtrhne do kin v září. Její postava se jmenuje "La Chameleón." A to stačí.

5) Dokument je na cestě: Fotograf a BFF Gaga, Terry Richardson, ji následoval s konečným cílem celovečerního dokumentárního filmu. Terry Richardson je skutečně skvělý v inspirování diskuzí. Jo, budeme ji sledovat.

6) Monsters pokračují v rozmnožení se: 35 000 000 následovníků na Twitteru a stále rostou.

7) Ona je Lady Gaga

---------------------------------------
Jak jste si určitě všimli,je tu nový layout (konečně)!Není zcela hotov a horní menu v layoutu,na to se nedá ještě kliknout,chybí také boxy do menu..Vše tu bude zítra 29.3. už v naprostém pořádku a snad se vám tu bude líbit víc něž předtím:)

Happy Birthday Lady Gaga !

28. března 2013 v 13:58 | David
Dnes,28.3.2013 slaví naše milovaná Lady Gaga své 27.narozeniny.Lady Gaga,původně jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta se narodila 28.3.1986, 9:53 , v New Yorku.Chtěl bych jí za mě i za celý blog popřát hodně zdraví,štěstí a úspěchů.

Za méně než 5 let,toho Gaga ne málo dokázala.Vydala 3 alba,která jí vynesla více jak 25 milionů pordaných kopií,vydala 13 singlů a z většiny se staly hned #1 v celosvětových hitparádách.Gaga je také držitelkou 5 Grammy ,16 cen od Billboardu a také 13 cen VMAs.Na Twitteru má více jak 35 milionú fanoušků a na Facebooku více jak 56 milionů.Do prodeje šel také její první parfém FAME,kterého se prodalo více jak 6 milionú kusů.

Pokud máte účet na LittleMonsters.com ,můžete se podívat na mozaiku,kterou vytvořil FB tým Haus of Gaga Czech Republic.Tvůrce by určitě potěšilo kdyby jste dali like:) Snad to uvidí Gaga,nebo aspoň někdo z Hausu :)

ZDE

Lady Gaga můžete popřát i prostřednictvím Twitteru nebo její sítí LittleMonsters.com ,kde ji můžete napsat vzkaz :)


News about Lady Gaga this week

27. března 2013 v 22:21 | David

• Byla potvrzena informace, že Lady Gaga a Tony Bennett budou letos nahrávst společné jazzové album.Začít by měli v červnu. Informaci potvrdil magazín Rolling Stone, kterému to sdělil sám Tony Bennett.
• Objevila se informace o tom,že už zítra 28.3. ,kdy má Gaga narozeniny,by měla ona sama učinit oznámení,ve kterém se dozvíme vydání alba ARTPOP.Informaci měl údajně potvrdit manažer Gaga,nic není však potvrzené !!
• Gaga údajně spolupracuje na tajném projektu s režisérem Steven Kleinem,který má spatřit světlo světa 12.května tohoto roku.Na projektu se podílí prý i Madonna,Rihanna,Cher a další..
• Zítra 28.března má Gaga své 27. narozeniny !! CZ & SK monsters připravili projekt pro Gaga,který bude i na webu LittleMonsters.com - měl by být vypuštěn dnes v noci nebo zítra ráno :)

Lady Gaga is 5 years on Twitter

26. března 2013 v 21:36 | David
Dnes je to přesně 5 let,co se Lady Gaga zaregistrovala na sociální síť Twitter,která funguje už od roku 2006.Za tuto dobu Gaga stačila "nasbírat" více jak 35 500 000 fanoušků.Od roku 2010 byla nejpopulárnější osobou na Twitteru,a však asi před měsícem a půl ji předběhl Justin Bieber.Pořád ale zůstává nejpopulárnější ženskou osobností.

New video "Early acting footage by a young Stefani Germanotta"

25. března 2013 v 21:40 | David
Objevilo se další nové video,které před několika lety natočila Gaga,ještě pod neznámým jménem Stefani Germanotta,jako projekt proti sexuálnímu obtěžování na školách.

New HQ outtake photo from Nick Knight photoshoot (2011)

25. března 2013 v 15:53 | David |  PS-11
loading
Objevila se HQ outtake fotka tentokráte v barevném podání,z photoshootu,který nafotil Nick Knight v roce 2011.

Lady Gaga attended Rihanna's concert

24. března 2013 v 22:13 | David

Lady Gaga měla údajně navštívit koncert Rihanny, který se konal v pátek v Chicagu.Tuto informaci potvrdilo na svém Twitteru hned několik fanoušků, kteří koncert také navštívili.Ochranka Lady Gaga však fanouškům nedovolila Gaga fotografovat a také jim zakázala informaci o návštěvě Lady Gaga publikovat na Twitteru a jiných sociálních sítí.Gaga se ale s fanoušky ,teří byli na koncertu bavila,ovšem nechtěla, aby se vědělo, že se na koncert chystala.

AMAs: "10 Things To Love About Lady Gaga"

24. března 2013 v 21:19 | David
Na webu cen American Music Awards, se objevil článek s názvem "10 Things To Love About Lady Gaga", ve kterém se autor zaměřil na Top 10 věcí, které na Lady Gaga milujeme. Článek pomohli vytvořit také fanoušci,kteří tweetovali co na Gaga milují,bylo z toho vypsáno 10 nejčastějších věcí:

1. Užívání její slávy k šíření poselství lásky
2. The Monster Paw. "Paws Up"
3. Umí válet na piano jako nikdo
4. Je originální
5. Je velmi expresivní
6. Její kreativita
7. Zpívala s Tony Bennettem. On je legendou, lidi.
8. Láska, kterou chová ke svým Little Monsters
9. Tahle fotka. - I když Gaga musela zrušit své turné kvůli opěraci kyčle, tak si stále drží svůj styl a v plné síle se vozí na jedinečném, 24-karátovém vozíku. So diva and we love it.
Photo: Na webu amerických cen American Music Awards, AMAs365.com, se objevil článek s názvem "10 Things To Love About Lady Gaga", ve kterém autor vypsal Top 10 věcí, které na Lady Gaga milujeme. Článek byl vytvořen formou animací a k některým bodům jsou i připsány tweety od fanoušků, kteří zřejmě navrhovali věci, za které Gaga milujeme. Takže za tohle prý Lady Gaga zbožňujeme: 1. Užívání její slávy k šíření poselství lásky (Fan: Lady Gaga, protože využívá své slávy ke správným věcem) 2. The Monster Paw. "Paws Up"3. Umí válet na piano jako nikdo 4. Je originální (Fan: Je originální a skutečně se zajímá o svoji hudbu + fanoušky) 5. Je velmi expresivní 6. Její kreativita (Fan: Její kreativita nezná hranic. Stále nás všechny překvapuje.) 7. Zpívala s Tony Bennettem. On je legendou, lidi. 8. Láska, kterou chová ke svým Little Monsters (Fan: Lady Gaga se o své fanoušky stará jako o nic na světě) 9. Tahle fotka. - I když Gaga musela zrušit své turné kvůli opěraci kyčle, tak si stále drží svůj styl a v plné síle se vozí na jedinečném, 24-karátovém vozíku. So diva and we love it. 10. Za všechno nad tímto bodem. (Fan: Lady Gaga, protože je talentovaná, její hudba je neuvěřitelná, je kreativní, skromná a miluje své fanoušky.) AMA: A my tě milujeme Mother Monster. Takhle jsi se narodila a to "takhle" je naprosto úžasné.
10. Za všechno nad tímto bodem.

AMAs: "A my tě milujeme Mother Monster. Takhle jsi se narodila a to "takhle" je naprosto úžasné."

Vyhodnocení 3.kola VGS + zadání 4.kola VGS

23. března 2013 v 22:30 | David
Po denním zpožděním přináším výsledky VHS i se zadáním 4.kola VGS.Opravdu by to tu bylo i v pátek odpoledne,pořád sem čekal na Greandeho,jenže když už napsal to hodnocení tak se to nechtělo uložit,nebo spíš neuložilo se to ještě se to vymazalo(to samé i mě).prostě moje nervy už sem začal nadávat protože mě to fakt nasralo.Výsledky od Grenadeho tu dnes nebudou,nevím jestli se tu vůbec oběví(ale hodnocení berte radši z rezervou)Má totiž pokazený net a proto nepřidává a tak.
Teď už k hodnocení,myslím že tohle bylo podařené kolo,pěkné výtvory.takže nemám nic moc co vytýkat.

DJ Zedd talks about ARTPOP

23. března 2013 v 15:29 | David |  ARTPOP
DJ Zedd v jednom rozhovoru prozradil že nadcházející album Gaga,ARTPOP bude senzační.

- "Jak bude Gaga znít v roce 2013?"
Zedd: "Doufám, že senzačně. Bude to znít jako mix Gaga a mě, alespoň písně, na kterých jsem pracoval."

Interscope talks about Lady Gaga's ARTPOP

22. března 2013 v 15:32 | David |  ARTPOP
Zaměstnanec Interscope Records tweetoval o nadcházejícím albu Lady Gaga, ARTPOP

•Fan: "Nějaký pokrok u Gaga?"
♦Jeff: "Pokrok s písněmi...někde mezi demo nahrávkami a vybroušenými verzemi, většina takových, které už byly nahrány."
•Fan: "Jedna poslední věc, je podle tvého názoru nová hudba Gaga dobrá?"
♦Jeff: Yup

Lady Gaga měla na březen v plánu přehrát všechny vokály na všech skladbách, které na ARTPOP nahrála.Gaga totiž nahrávala v provizorních studiích,v tourbuse nebo po hotelech a tak chtěla vše dodělat ve skutečném nahrávacím studiu.

Tara Savelo posed on Instagram (Photo with Fozzi)

21. března 2013 v 21:25 | David
Kamarádka Lady Gaga,Tara Savelo poslala na její instagram pěknou fotku pejska Fozziho,kterého můžete znát např.z nějakých akcí kam ho Gaga vzala nebo s Monservisions,které Gaga nechala točit :)

Madeon talk about Lady Gaga

20. března 2013 v 21:41 | David
Mladý producent a DJ Madeon o spolupráci s Lady Gaga:

"Po profesionální stránce myslím, že je úžasná. Příjde z koncertu, kde tři hodiny zpívala a dávala do toho všechno, ale přesto jde rovnou do studia a nahrává. Stále do toho dává všechno, přesto že jde jen o demo! Ona je velmi impozantní. Naučil jsem se opravdu hodně, protože v reálném životě opravdu tak často nespolupracuji se zpěváky. při mých předchozích spoluprácích jsem se nikdy s těmi lidmi nesetkal, když jsme na skladbě pracovali. Bylo to pro mě opravdu zajímavé cítit tu atmosféru při společné práci, sedět u piana a ihned spolupracovat na nápadech. Myslím, že je skvělé, že moje první opravdová zkušenost byla právě s Lady Gaga!"

Vincent Herbert talks about news about Lady Gaga

20. března 2013 v 16:07 | David
Manažer Lady Gaga, Vincent Herbert, pro The New York Daily News exkluzivně prozradil, že Gaga se už brzy vrátí, a to v plné síle!

Lady Gaga před pár týdny podstoupila operaci kyčelního kloubu, což ji přinutilo zrušit asi 20 zbývajících koncertů z jejího světového turné, The Born This Way Ball. Po operaci bylo Gaga řečeno, že se musí ještě 3 měsíce zotavovat a odpočívat. O víkendu však Gaga fanouškům v Chicagu sdělila, že odpočívat bude už jen asi 2 měsíce. Gaga však moc dobře ví, jak nejlépe odpočívat a hlavně jak se stylově pohybovat na veřejnosti. Na žádost její a jejího týmu jí bylo vytvořeno speciální kolečkové křeslo, které je pokryto 24-karátovým zlatem.

Vincent Herbert se v nedávném rozhovoru nechal slyšet, že zpěvačka na svém stylu vystupování a tanečních kreací nic měnit nebude, až se opět vrátí. Vše bude opět tak, jako dřív a prý by Gaga neměla mít žádné následky. Vincent zdůraznil, že "Mother Monster" bude už brzy zpět v plné síle a opět prý bude na pódiu dělat své sexy pohyby, jako tomu bylo předtím. Vince řekl: "Přesně tak..budou tam (pohyby)." Herbert navíc řekl, že zranění Lady Gaga a vše, co se stalo, bylo výsledkem její tvrdé práce. "Gaga pracuje opravdu tvrdě, a tak se ty věci ději."

Kdy přesně se návrat Lady Gaga uskuteční se úplně přesně neví. Lékaři prý přísně po Lady Gaga požadovali, aby po operaci hodně odpočívala. Gaga teď prý čeká právě na schválení lékařů, aby mohla opět vystupovat a pohybovat tak, jako dřív. Vyhlídky pro nedočkavé fanoušky jsou prý ale velmi dobré a jak sám Vincent Herbert prozradil, tak návrat Lady Gaga se již blíží.

Kromě zpráv o hudebním návratu Lady Gaga se často médii šíří zpráva o údajné připravované svatbě Lady Gaga s hercem Taylorem Kinney. Podle drbů by se Gaga měla vdávat už letos v létě. Nejprve se tato fáma objevila ve spojení s tím, že to potvrdila kamarádka Lady Gaga, Lady Starlight. Starlight však vše uvedla na pravou míru a na Twitteru oznámila, že to byl výmysl. Deník The Sun však přišel se zprávou, že svatba se opravdu chystá a že Gaga už s přípravami na svatbu začala. Zdroj deníku prý sdělil:

"Lady Gaga utrácí miliony za její svatbu s Taylorem Kinney a Donatella Versace navrhuje typicky extravagantní šaty, které bude mít Gaga na sobě a budou stát tisíce."

Pro nikoho prý nebude překvapením, že Gaga nechce typicky bílé šaty, ale opět si vymyslela něco extra. Zdroj dodává: "Gaga si myslí, že bílá je laciná, a tak chce černé a zlaté hedvábí s různými bláznivými kousky."

--Děkuji LadyGaga.Blog.cz--

New video, Lady Gaga with Taylor Kinney at Chicago (16.3.2013)

19. března 2013 v 22:44 | David
Dnes jeden fanoušek zveřejnil video při kterém je viděl Taylora Kinneyho jak na vozíčku veze Lady Gaga.

E! Online: "Celeb Do-Gooders: Young Hollywood Gives Back!"

19. března 2013 v 21:27 | David
Web E! Online zveřejnil seznam mladých umělců, kteří se nejvíce věnují různých charitativním akcím a projektům.

"Popová hvězda volá jednoho šťastného fanouška z hlediště jejího koncertu ve Staples Center v L.A. v rámci partnerství s Virgin Mobile. Virgin Mobile daruje $5,000 na místní bezdomovce pokaždé, když Gaga překvapí hovorem nějakého fanouška na každé zastávce jejího světového turné Born This Way Ball."

"The World's Most Powerful Celebrities", #4 Lady Gaga

18. března 2013 v 21:40 | David
Lady Gaga se objevila v žebříčku společnosti Synthesio,která monitoruje sociální sítě a popularitu umělců na různých sítích,Společnost sestavil žebříček Top 25 nejvlivněších osobností.Lady Gaga se v žebříčku umístila 4. ,předbehl ji Justin Bieber,Rihanna a poté LeBron James.Celý žebříček ZDE .


New outtake photo from Nick Knight Photoshoot (2010)

18. března 2013 v 15:49 | David |  PS-10
imagebam.com
Objevila sa outtake fotka z photoshootu od Nicka Knighta v UHQ kvalitě.

PopDust about Lady Gaga

17. března 2013 v 21:27 | David

Web PopDust zveřejnil článek jménem"15 důvodů, proč rok 2009 byl rokem, kdy se v pop music vše změnilo." Jako první důvod uvedl Lady Gaga,přečtěte si co o ní web napsal:

"1. Lady Gaga se stala největší popovou hvězdou planety - Nepochybně největším popovým vývojem roku 2009 bylo objevení Lady Gaga, která debutovala v roce 2008 se svým #1 singlem "Just Dance," ale hlavně až po druhém hitu "Poker Face" jsme opravdu viděli s čím máme tu čest - nepopiratelný, mimozemsky-znějící club stomper (s mimozemsky-vypadajícím hudebním videem) o bisexualitě, který jasně uvedl, že Lady Gaga nebyla nějaká art-school popová diletantka, ale něco, co se blížilo druhému příchodu Madonny.

Oko-otevírající (přinejmenším) vystoupení se třetím singlem "Paparazzi" na VMAs - show, která by mohla hrát hlavní roli v počtu věcí, které jsou v tomto článku - z ní udělal super-podivnou osobnost se super-divnými popovými songy a vydání "Bad Romance" v závěru roku jí zajistil titul nejdůležitějšího music video umělce její éry. Lady Gaga označila návrat ke klasickému modelu pop star - kdy každý singl, každý vzhled a každé video se stalo neignorovatelnou událostí - která u většiny hitmakerů z '00s dost chybí a také ukázala, jak může být dance-pop stejně důležitý jako hip-hop a R&B jako základní sound pro '00s megastar."

Lady Gaga with Taylor Kinney in Chicago (16.3.2013)

17. března 2013 v 15:19 | David & Grenade |  Candids
imagebam.comimagebam.com

Lady Gaga byla v včera v noci spatřena v Chicagu se svým přítelem Taylorem Kinneym:
- Gaga řekla fanouškům, že nemohla tweetovat, protože je to velmi emoční v tomto stavu psát fanouškům
- Měla své 3-4 palcové podpatky, ale stále seděla na vozíku
-GaGa řekla, že její uzdravení má trvat tak kolem 3 měsíců,takže bychom ji měli vidět asi tak za 2 měsíce dobře chodit :)

Richard Jackson tweets about Gaga

16. března 2013 v 22:16 | David
Tanečník Richard Jackson ,který spoluparcuje s Lady Gaga,napsal na Twitter ,že mu volala Lady Gaga a zpívala mu po telefonu k jeho narozdeninám :) Napsal toto:

"Děkuji za NAROZENINOVÉ zprávy. Probudil jsem se do vašich tweetů a telefonátu s kabaretní narozeninovou písní od Lady Gaga s chichotáním od @laceexo v pozadí!"

BornThisWayFoundation: "Born Brave Bus is back!"

16. března 2013 v 14:35 | David
Nadace Lady Gaga,tento týden oznámila že i přes to že byl BTW Ball zrušen bude BornBraveBus pokračovat ve své činnosti.

"Ahoj všichni, máme pro vás úžasné zprávy: Born Brave Bus je ZPĚT! Takže pokud žijete v okolí Philadelphie, DC, NYC, nebo Chicaga, přijďte se k busu podívat, zúčastněte se zábavných aktivit, seznamnte se s přáteli Gaga a DJs, a co je nejdůležitější, informujte se o speciálních příležitostech a organizacích ve VAŠÍ komunitě."

16.března - Philadelphia
19.března - Washington
23.března - New York
24.bžezna - New York
27.března - Chicago

Vyhodnocení 2.kola VGS + zadání 3.kola VGS

16. března 2013 v 7:48 | David


Konečne tu máme vyhodnotenie 2. kola VGS a aj zadanie :) . Máme tu síce menej výtvorov ako by malo byť ale čo už. Šimon ako inak odstúpil zo súťaže a Milan je chorý, takže sme ho ospravedlnil z tohoto kola. Len mu pripomínam, že musí potom v ďalšom kole poslať aj avatary, aby to nebolo nespravodlivé, lebo ostatní by mali náskok. Takže nám pošle výtvory aj z tohoto kola aj z budúceho.

David: "Já se omlouvám že je to tu až dnes,ale včera když sem hodnotil,dal uložit,tak se mi to prostě neuložilo,udělal sem to zase a pořád nic..opravdu to není moje chyba,mohlo to tu být už včera v deset večer ale prostě blog.cz si usmyslil že nevím co...."

Teraz už k výtvorom. Za každý avatar môžete získať 3 body. Čiže dokopy 9 bodov. + špeciálne ja a David udeľíme niekomu alebo niektorým 1 bod za celkový vzhľad. Čiže, či sa nám to bude páčiť ako celok. Tak poďme už rovno k hodnoteniu :

New drawings by Helen Green V.

15. března 2013 v 16:07 | David |  Helen Green's drawings
Nové kresby od Helen Green,které namalovala během tohoto měsíce :) > v celém článku naleznete 4 kresby :))

Lady Gaga hits 35 milions Followers on Twitter

14. března 2013 v 21:13 | David
Lady Gaga včera na Twitteru překonala hranici 35 milionů followers.Sice už není osobností s nejvíce followers na Twitteru,protože před několika týdny ji "předběhl" kanadský zpěvák Justin Bieber,ale pořád je nejpopulárnější ženskou osobností na této síti.Za ní je Katy Perry s 33,5 miliony followers a pak Rihanna s 28,8 miliony následovníků..