Září 2013

Lady Gaga leaving Interscope Record studio (30.9.2013)

30. září 2013 v 18:11 | David |  Candids
30. září - Lady Gaga opustí kancelář označením "Interscope Records" v Los Angeles
Lady Gaga dnes když opuští sídlo nahrávací společnosti 'Interscope Records'.. Když se objeví nové fotky,hned je přidám :)

+ Hlasujte pro Lady Gaga ve finále 'HOTTEST STAR 2013' - ZDE

News about ARTPOP tracklist

30. září 2013 v 17:51 | David |  ARTPOP
Nedávno jsme všichni byli informováni o tom,že v neděli 29.9. Gaga na Twitteru zveřejní kompletní tracklist alba ARTPOP.Nikdo,až na samotnou Gaga zřejmě netuší,kdy tracklist zveřejní.O tracklistu se na Twitteru zmínil DJ White Shadow: "Nic o žádném tracklistu nevím. Právě jsem přistál v LA :) Můj odhad je, že to přijde brzy #straittothestudio #letswork"

- "SOON" - toto slovo má Gaga hodně v oblibě,např. to,že ARTPOP vyjde na jaře 2013,ano vím,že za kyčelní zranění nemůže,ale opravdu takhle je to kolem nové hudby všechno - vždycky je vše SOON,stejně pokračování Telephone.

/Omlouvám se že info přináším až teď,ale školu máme do pů čtvrté,a už asi týden mám problémy z notebookem../

Daily news - 29.9.2013

29. září 2013 v 21:36 | David
Tak,dnes má být zveřejněn tracklist alba ARTPOP,ať hledám jak hledám,prostě nemůžu najít žádnou novinku o tracklistu.Ovšem,není to žádná pohroma,v USA je teprv +/- půl čtvrté odpoledne,takže se nemusíme hroutit že tracklist ještě neznáme.Zde je pár novinek jak o albu,tracklistu tak i o filmu Machete Kill,kde si Gaga zahrála: ..

• Včera se objevil nový GIF z jendé scény filmu Machete Kills ,který bude mít v ČR premiéru 24.října.

• Tato zpráva dnes letí Twitterem : "Lady Gaga přijíždí v 11 ráno LA času do Los Angeles, aby ARTPOP přehrála Interscope. Poté co ARTPOP odprezentuje, tak na Twitteru zveřejní tracklist"

• Od dnešního rána na Twitteru trenduje "#ARTPOPtracklistTODAY!"

• Singlu Applause se celosvětově prodalo něco kolem 2 milionů kopií!

New Tweets (28.9.2013)

29. září 2013 v 13:59 | David
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru nové zprávy,už dnes by měla zveřejnit tacklist alba ARTPOP!

"Monsters spali minulou noc venku před studiem. Odcházela jsem v 5 ráno a říkala, jak je možné, že jste ještě tady? řekli mi, že mě podporují. jsem tak šťastná.


Měla jsem volný + nádherný den, Twitterverse. Tvořím bez omezení, létám s důvěrou přes všechny aspirace. Přemýšlím o všech možnostech."

ARTPOP tracklist released tomorrow!

28. září 2013 v 22:49 | David |  ARTPOP
Už zítra by měla Lady Gag odhalit tracklist alba ARTPOP.Objevila se informace,že spolu s tracklistem má být zveřejněn také cover albumu ARTPOP.Gaga nás samozřejmě se snaží 'nenápadně' vodit za nos,takto odpověděla jednomu fanouškovi:

Fan : "#ARTPOPTracklistTomorrow Nezapomeň, ZÍTRA ZNAMENÁ ZÍTRA, NE SOON."
Gaga : "Můžu dostat prodloužení?"

Lady Gaga post new promo photo of "ARTPOP photosoot" (2013)

28. září 2013 v 13:34 | David |  PS-13
Lady Gaga nám dnes na Twitteru poslala novou ARTPOP promo fotku ,celý photoshoot nafotilo duo 'Inez & Vinoodh".Co na novou prmo fotku říkáte vy?Když jsem ji poprvé uviděl,myslel jsem že si dělá jen legraci,no až po tom mi došlo že to fake nebude :D

Neohlášená kontrola affiliates (28.9. - 5.10.2013)

28. září 2013 v 12:00 | David
Tak,jak jsem v SPECIÁLNÍM článku psal,slib splím a dávám NEOHLÁŠENOU kontrolu affiliates.Nejdřív měla být kontrola v květnu,poté v červenci,pak byl hiatus,tak já že bude na konci srpna,no jenže jsem byl na dovolené a obíhání stálo za nic,,takže by se nikdy nezpsal,no kontrola je teda teď,ano po několika měsících je tu..Musím si vás trošku promísit,asi začnu znovu zařazovat mezi skupiny (Elite,Top,Normal) ,to si ale rozhodnu při psaní tohohle článku :D A nějak se z tohohle článků stává deníček,což mě celekm štve..Mělo tady být pár slov,myslím že už to přestalo všechny to čtení bavit,jestli chceš být i nadále affs tak se zapiš:)
-- Zdá se mi to,nebo tu kontrola byla naposledy před 11-ti měsíci?Ostuda! :D --

• Jméno + blog
• Jak často obíháš?
• Do jaké skupiny chceš patřit? (Elite 5x,Top 3-4x ,Normal 2x týdně)
• Jsi spokojený/á s mým obíháním,nebo mám něco zlepšit?

-- Chceš se stát novým affs? Napiš do komentů to stejné co stálí affs,jen vynechej poslední bod a napiš důvod proč chceš být affs:)

New Tweets (26.9.2013)

27. září 2013 v 21:56 | David
Nové zprávy,které nám Gaga včera zanechala na Twitteru..

"Ve finálních dnech dokončování ARTPOP. Připadám si jako ateliér. Rafinuji švy. Žehlím látky. Přišívám poslední nitky svého navrženého stvoření. Dnes to byl úžasný okamžik, sledovala jsem zvukový pult--hudba hrála a já se podívala nahoru + věděla jsem, že to byl ARTPOP a vše to dávalo smysl.""Nové album Eltona Johna The Diving Board je tak ÚŽASNÝM hudebním dílem. Jeho vývoj je inspirující. Příjemný poslech monsters, úplně free."

New photo on Instagram (27.9.2013)

27. září 2013 v 14:03 | David
Lady Gaga na svůj Instagram poslala následdující fotku,která pochází ze studia,kde jí její tým Haus Of Gaga nachystal seznam songů,které má ještě dokončit - MANiCURE,GYMPY,G.U.Y. , Tea a Donatela.Oficiální tracklist ARTPOP má být zveřejněn už v neděli!

"Haus mi vytvořil hezké seznamy úkolů. #studiorat"

Tony Bennett about Lady Gaga

26. září 2013 v 21:18 | David
Zpěvák Tony Bennett promluvil o Lady Gaga.Už dávno víme že oba chystají společné jazzové album.Sám zpěvák to potrdil a dokonce prozradil přibližné vydání alba,jazzové album Lady Gaga a Tonyho Bennetta vyjde příští rok okolo ledna.

"V lednu příštího roku album vydáme. Je to velmi vzrušující jazzové album, na kterém spolupracovali úžasní jazzoví umělci, báječně nám to vyšlo. Lady Gaga považuji za Picassa zábavního světa. Skutečně jím je, zjistíte to. Je velmi inteligentní, správný a velmi talentovaný člověk. Prostě ji velmi miluju, jsme jako bratr a sestra. Nahráli jsme všechny skvělé, standartní, kvalitní písně; George Gershwin, Cole Porter, Jerome Kern, Irving Berlin, písně od takových umělců. Vše bylo nahráno s velkým swingujícím bandem a skvělými, velkými jazzovými umělci.Lady Gaga už je největším umělcem, který kdy ze Spojených států vzešel, větší než Elvis Presley, Madonna nebo všichni ostatní. Ona je prostě neuvěřitelná, lidé ji tolik milují a ona zase miluje je."

Lady Gaga's "Applause" has been certified Platinum in US

26. září 2013 v 16:46 | David |  ARTPOP
Singl "Applause" se stal již jedenáctým singlem Lady Gaga,kterého se prodalo přes milion kusů!Od jeho vydání se singlu prodalo už 1 098 000 kopií.Takto se singlu dařilo v jednotlyvých týdnech:

Týden 1. : 218,000
Týden 2. : 163,000
Týden 3. : 213,000
Týden 4. : 160,000
Týden 5. : 184,000
Týden 6. : 160,000

Lady Gaga denied info about the collaboration with Rihanna

26. září 2013 v 15:32 | David
Nedávno se objevili drby o tom,že Gaga spolupracovala s Rihannou.Sama Rihanna napsala že by na ARTPOPu ráda byla,korunku nasadila tím že napsala na svůj Twitter kousek songu "Sex Dreams",poté nebylo divu že se drby šíří dál.Včera však Gaga na Twitteru napsala :

"Ne, to není pravda. Je to dobrý drb, Rihannu mám ráda. Je skvělá."

Zřejmě se spolupráce asi nedočkáme..I když u LADY GAGA se NIKDY neví .. :D

Lady Gaga : FAME Campaign /BTS VIDEO/

25. září 2013 v 20:36 | David
Objevilo se nové video,dejte tomu ,že se jedná o takové video z natáčení.Člověk si pak řekne,co v té reklamě bylo vůbec skutečné :D ?


"Applause" - Official Remixes

25. září 2013 v 18:19 | David |  ARTPOP
Tento týden se objevilo už několik nových oficiálních remirů singlu "Applause",pod textem si je můžete poslechnout..
Lady Gaga leaving Hollywood's restaurant (23.9.2013)

24. září 2013 v 21:22 | David |  Candids
Lady Gaga včera,jak opuští Craig´s restaurant v západním Hollywoodu,zde je pár fotek..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Více fotek v celém článku..

2 YEARS ONLINE : SPECIAL

23. září 2013 v 22:20 | David
Včera nebylo času,a jak se tak dívám,dneska je možná tak o 10 minut času víc..kvůli čemu,kvůli tomu že jsem se piplal s obrázekem nad tímhle,nakonec to dopadlo tak,že jsem to smazal a dal jen tohle,prostě klasika,se šablonkou se seru 10 minut,krásně to vyzdobím,pak se mi to nelíbí tak hodím hvězdy a nápis a za 30 sekund hotovo.. :D Píšu nový článek,jelikož chci aby si to někdo přečetl ,protože si myslím že kdybych to dopsal k tomu včerejšímu,tak si většina lidí řekne že to četla a přeskočí to..A navíc tohl je o něčem jiném..Tenhle článek stejně dopíšu asi ještě zítra ,spíš ty nepodstatné a nudné věci .. Tak se vrhneme na novinky,které blog neminou,najdete je v celém článku:) :
...................................................................................................

ARTPOP will be released 8.11.13 in three countires

23. září 2013 v 21:23 | David |  ARTPOP
Dnes bylo potvrzeno ,že album ARTPOP vyjde už 8. listopadu ve třech zemích - Německo,Rakousko a Austrálii , což je vlastně o 3 dny dříve než jinde ve světě,kde ARTPOP vychází 11.11.2013.Doufejme že je to pravda a nebude tomu stejně i v případě vystupování Gaga na iHeart Radio Festival 2013,kde měla vystupovat Gaga,ta to dokonce měla sama potvrdit.I když v tom případě nechápu k čemu by byla akce "ART rave" ,kde se 10.11. dostane do předpremiéry poslech celého alba.

New Tweets (23.9.2013)

23. září 2013 v 16:53 | David
Nové tweety. V jednom tweetu se Gaga zmínila o Miley Cyrus,o její nové image.Gaga už se dvakrát zmiňovala o 'nové Miley':

"Nelíbí se mi, jak je Miley lidmi odsuzována. Obecně platí, že lidé potřebují potěšit, pokud jde o pop music, je to o zábavě. Pop music je tu, aby lidi dělala šťastnými. Zejména v Americe jsou ženské umělkyně přílišně očerňovány a já k tomu nechci přispívat. Dělám věci, které jsou někdy polarizační, ale o tom to všechno je."

"Nechápu neustálou potřebu pořád a pořád celou dobu bez přestání nenávidět, protože, cože, jí je 20 let? A pokud něco, dávám jí rekvizity. Víte, Miley vyrůstá před celým světem a možná, že není tak šťastná z věcí, které ve své kariéře udělala, když byla mladší a chce být svobodná, takže ji nechejme dělat to, co chce."
---
"NENECHÁVEJTE SVÉ DĚTI S LADY GAGA pic.twitter.com/teuY8ldb9q"
-----
"*Heterosexuálové v posilovně* 'doufám, že nemám sluchátka moc nahlas, aby nikdo neslyšel, že mám na plné pecky Applause od Lady Gaga.' #PŘISTIŽENA"

"Ok, zbývá přesně 6 dní než se ze mě bude muset stát ARTPOP. PÍSNIČKY, to by bylo, MOŘSKÉ MUŠLE, to by bylo, INHALÁTOR proti strachu od separace alba, to by bylo"

2 YEARS ONLINE !

22. září 2013 v 22:16 | David

Tak a je to tu,tenhle den je pro blog,jakože něco ve smyslu druhých Vánoc.Blog FANOFGAGA.BLOG.CZ je tu už 2 roky.Úplně si vzpomínám co tu bylo první měsíc..Zkopírované články ze servru SUPER.cz , prostě okopírovaný článek,jen bez těch urážek co tam o ní psali,a víte co je nejkomičtější?! Že článek "HÁDEJTE KDO JE NEJLEPŠÍ MODELKA SVĚTA?ŠOK,LADY GAGA! je vlastně jedním z nejčtenějších na tomhle blogu,myslím že je na druhé nebo první příčce :D ..Za ty dva roky se tu vystřídalo několik spoluadminů,holt ,nikomu to nevydželo dýl než měsíc :D Tohle je to hlavní,zítra dopíšu,něco.. EXTRA !!!

HAPPY 2ND BIRTHDAY MY "fanofgaga" BLOG !! :) - David

Lady Gaga covers "Spex" Magazine

22. září 2013 v 13:33 | David |  Magazines scans
SPEX N°348: Lady Gaga
Lady Gaga se objevila na obálce říjnového vydání německého časopisu "SPEX".

New Tweets (21.9.2013 ; 22.9.2013)

22. září 2013 v 11:46 | David
Lady Gaga opět tweetovala pár zpráv.Dokonce prozradila název nového songu z ARTPOP, "Do What You Want (with my body)".

"Uh oh hoši, umělecká policie je tady."

"Moji fanoušci mě dělají tak šťastnou! Čekala venku před mojí studio session v prasečí plynové masce. PROČ? Protože ARTPOP přichází"

"Z těch otázek se mi točí hlava wow!Díky všem za odeslání #ARTPOPotázky a za to, že jste z toho udělali trend. Nemůžu se dočkat 11.listopadu!"

"Jsem taaaaa kontroverzní RT @cjritchie50: Čas na názor na kontroverzní hudbu, nový song Lady Gaga je kvalitní!"
---
"Ženský pop je velmi přísná party *drinky na rohu*"

"Miluju být ve studiu, ale tehdy dostávám ten největší hlad. seashell girl právě udělala špatné věci s nějakou krabí, smaženou rýží #venus"
--
"Jmenuje se DO WHAT YOU WANT (WITH MY BODY). Myslela jsem si, že když název zopakuju čtyřikrát, tak že na to přijdete, ale NEEEEE"

Kousek textu nového songu:
"you can't have my heart and you wont use my mind but do what you want (with my body) do what you want with my body"
"you can't stop my voice cuz' you dont own my life but do what you want (with my body) do what you want (with my body)"

Lady Gaga with fan in Los Angeles (20.9.2013)

21. září 2013 v 21:59 | David |  Lady Gaga With....
imagebam.com imagebam.com
Lady Gaga se včera v LA setkala se svou fanynkou,zde jsou další fotky:..

New photos on Instagram (21.9.2013)

21. září 2013 v 10:21 | David
Photo: I'm going sleepies with my octopussy 1239006_10151960151784574_61547122_n.jpg imagebam.com
Lady Gaga na Instagramu před pár hodinami zveřejnila několik nových fotek..

Lady Gaga arriving at studio in Los Angeles (20.9.2013)

21. září 2013 v 9:57 | David |  Candids
imagebam.com 20. září - Lady Gaga přichází v nahrávacím studiu v Los Angeles 20. září - Lady Gaga přichází v nahrávacím studiu v Los Angeles 20. září - Lady Gaga přichází v nahrávacím studiu v Los Angeles
Lady Gaga navštívila včera nahrávací studio v Los Angeles,kde dokončuje své album ARTPOP.

Rihanna text "SEX DREAMS" on Twitter

20. září 2013 v 22:15 | David
Dnes nás Rihanna opět provokuje!Na svůj Twitter napsala kousek rextu songu "SEX DREAMS",před nedávnem na Instagramu podotkla že by chtěla být na albu ARTPOP.Gaga však vyvrátila že by se Rihanna objevila na albu.Možná spolu ale nahráli song,který se na album nedostal,nezbývá nám nic jiného než počkat na 29.září,kdy Gaga odhalí tracklist alba ARTPOP.


News about ARTPOP /Gaga's Twitter/

20. září 2013 v 21:51 | David |  ARTPOP
Gaga na Twitteru odpovídala fanouškům na jejich dotazy.Dozvěděli jsme se opravdu skvělé novinky o novém albu ARTPOP:

• Tracklist alba ARTPOP Lady Gaga zveřejní 29.září !

• Další nový song: "Brooklyn Nights" - emotivní song o tom,jaký má New York vliv na Gaga

• Dalším odhaleným songem je: "Temple" - song o příteli Lady Gaga, Tayloru Kinneymu

Na albu se objeví song o "Venuši"

"Na albu se není žádný song stejný"

• "Budu to představovat prostřednictvím módy, + ARTPOP je o komunikaci s obrazy a také bude zobrazovat vaše ARTPOP módní výroky"

• "Ano, zybtek alba je stále lepší a lepší. Chybí vám polovina alba! Schovala jsem si některé skutečné skvosty."

O druhém singlu,Gaga dodává že je šance že song ,který bude 2 singlem jsme ještě neslyšeli,možná ještě ani nebyl vybrán:

"Existuje spousta možností pro druhý singl! Chci vydat něco, co bude totálně JÁ! Pro mě je to o výběru toho nejlepšího songu." / "Je tu šance, že song, který vyjde jako druhý singl, jste ještě neslyšeli!" / "Singl bude vydán před albem, ale ne brzy. Applause stále drží místo pro *glampop* šíří třpyt s každým spinem!"

• O obalu alba ARTPOP:

"Album cover se stále zdokonaluje a vyjde někdy v příštích dvou týdnech.Ještě nesmím říct přesně kdy." / "Řeknu, že je to můj NEJOBLÍBENĚJŠÍ cover ze všech mých album coverů, moc se těším, až vám jej ukážu!"

Bude éra ARTPOP barevná? :

"Je to těžké to přesně předpovědět, ale album cover je velmi barevný!"

New photo on LittleMonsters.com (20.9.2013)

20. září 2013 v 14:05 | David |  Little Monsters.com
Lady Gaga na svůj účet sociální sítě LittleMonsters.com přidala tuto fotku,která pochází z nahrávacího studia:

" Čas na studio.Zrození *Venuše* "

ARTPOP will be released in Germany 8.11.2013

19. září 2013 v 20:52 | David |  ARTPOP
Dnes se objevila informace,že album ARTPOP,které ve světe vychází 11.11.2013 speciálně v Německu vyjde už 8.11. Informaci vypustil německý Amazon a potvrdit ji mělo i iTunes,který ještě doplnil že album má vyjít 8. i v Austrálii.

Song "Just Dance" will be in game - "JUST DANCE 2014"

19. září 2013 v 17:06 | David
Na oficiální FB stránce taneční hry 'JUST DANCE' ( 2014 ) se objevil tento banner ,který napovídá tomu,že se song 'Just Dance' objeví ve stejnojmené hře,kam bývají zahrnuty nejlepší taneční hity všech dob,možná se ve hře objeví i nový song "Applause",ale to se asi budeme muset nechat překvapit,zde je kousek choreografie,právě z této hry:


New Tweet (19.9.2013)

19. září 2013 v 7:30 | David
Lady Gaga vzpomíná na sebevraždu mladého fanouška Jameyho Rodemeyera,který si před dvěma lety vzal kvůli šikaně život,Gaga mu také věnovala vystoupení se songem Hair,který zazpívala na iHeartRadio Festivalu 2011,kde i letos vystoupí.

"2 roky, co jsme ztratili milovaného fanouška Jamey Rodemeyer. Sebevražda v 15 letech.Pořád se modlím,za jeho rodinu. Můžeme nyní rozšířit soucit na jeho počest. "


New Tweets (18.9.2013)

18. září 2013 v 20:53 | David
Nové tweety od LAdy Gaga,které poslala na Twitter..

"APPLAUSE JE PRÁVĚ TEĎ NA RÁDIU KIIS FM!!"

"TANCUJU VE SVÉM POKOJI, NĚKDY POŘÁD NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE JSEM POPSTAR, každý den se musím štípnout! *DANCING*"

"Včera večer jsem byla s JoJo Wright na rádiu KIIS FM, na sobě jsem měla moje nové vintage Halston šaty + probírali jsme ARTPOP! #NOV11"

" 'Applause' je pro mě moc významná písnička, protože reflektuje, co si dnes plno lidí myslí o 'celebritách' - že 'to děláme', abychom získali pozornost"

"Věřím v showbyznys. 'Applause' je to, co plodí věc, kterou miluji. Když vím, že jsem vás udělala šťastnými. Když vím, že to bylo dobré."

"Zábava dělá lidi šťastnými, žiju pro 'Applause,' abych věděla, že ji šířím. Žiju pro to, abych vás slyšela fandit, prostě být toho součástí."

"Takže nejprve potřebuji vaši pozornost, abych svůj song mohla zpívat. Ale je to právě pak ten potlesk ('Applause'), který mi dává najevo, že jsem vás pobavila."

+

Lady Gaga arriving at KIIS FM studio (17.9.2013)

18. září 2013 v 16:45 | David |  Candids
imagebam.com imagebam.com imagebam.com 17. září - Lady Gaga v Los Angeles
Lady Gaga,jak včera přijížděla do KIIS FM studia,kde se setkala s pár fanoušky:

Lady Gaga's interview for KIIS FM

18. září 2013 v 16:00 | David
Lady Gaga včera poskytla exluzivní rozhovor rádiu KIIS FM.Rozhovor musel ale začít trochu později,jelikož Gaga omylem rozbila jednu z rádiových součástek,všichni to brali ale z humorem.Gaga na nehodu zareagovala slovy: "Voláme Britney, aby tento problém vyřešila. Bude lepší, když bude pracovat." - tím myslela asi nový singl Britney, 'Work Bitch'.Z rozhovoru jsme se dozvěděli několik novinek:

• Lady Gaga už tento týden vystoupí na iHeartRadio Music Festival,který se koná 20. a 21. září a i zde ,stejně jako na iTunes festivalu,předvede novou hudbu.Na festivalu se objeví také Katy Perry,Miley Cyrus,Ke$ha nebo také Queen.

• Gaga oznámila že píseň "Princess Die" na albu ARTPOP nebude,ale budeme si ji moci koupit přes aplikaci ARTPOP.

• Dále prozradila že album ARTPOP nakonec bude mí jen jednu verzi,na albu chce ještě prý pracovat asi 2 týdny.

• Včera se objevily informace o tom že se Rihanna objeví na albu ARTPOP,sama Rihanna to i napsala že by si to přála,ale Gaga v rozhovoru všechny spekulace vyvrátila,ovšem o tom jestli s Rih. něco nahrály se nezmínila.

• Gaga prozradila že se na turné v brzké době ještě nechystá,ale že určitě bude.

• Mluvilo se i o únicích hudby,Gaga řekla ,že pokud Interscope zjistí kdo hudbu vypustil na internet,okomžitě ho label pošle do vězení.Gaga se prý snaží,aby počítče na které hudbu ukládá nebyly připojeny k internetu,ale také že do vězení posílat nikoho nechce,jen s tím nemůže nic udělat,poté radši poradila by hudbu nikdo nekradl.

• Fanoušci ,kteří se s Gaga včera setkali na Twitter napsali,že druhým singlem se možná stane song,který jsme ještě neslyšeli.I kdžy se nás Gaga tázala jaký singl (MANiCURE / Sex Dreams) vybrali.Gaga na jednu otázku ale odpověděla že lidi ráda mate.

• Moderátor se Gaga také zeptal co má pod posteli,Gaga odpověděla takto: "Nic tam nemám... Pod kterou postelí myslíš? Já ve skutečnosti nemám ani dům, mám jen pronajatý byt v New Yorku, kde jsem jen někdy, ale to je spíše takové art studio a přespávám tam."

AUDIO - PART 1 / PART 2 / PART 3 / PART 4


Machete Kills: HD Trailer 4

17. září 2013 v 21:15 | David
Dnes byl zveřejněn další trailer k filmu Machete Kills,kde si Lady Gaga zahraje v roli 'La Chameleón'.Premiéra filmu je 11.10.2013,v českých kinech bude mít premiéru 24.10.2013.


Rihanna wishes to be on ARTPOP

17. září 2013 v 16:07 | David |  ARTPOP
Jedna fanynka Rihanny poslala na svůj Instragram fotku údajného tracklistu 'ARTPOP' ,byl v něm zahrnut i duet Lady Gaga s Rihannou - "Red Flame",který měli údajně nahrát.Rihanna okomentovala fotku se slovy : "I Wish" / "Přeju si to" .Poté komentář ale smazala.Byli byste rádi kdyby Lady Gaga a Rihanna nahráli duet? :)